![](/uploads/media/19/b3/19b32b8c5755911b730b88dff8120483_orig_thumb.jpg)
За що найбільше тернополяни люблять своє місто (відео)
З Днем міста, рідний Тернополе!
![](/uploads/media/d2/23/d223fbf4321c36ff669203e398cfaf9e_w1920.jpg)
Став майже у центрі міста, красива набережна, безліч фонтанів, смачна їжа і привітні люди - у Тернопіль завжди хочеться повертатися. З нагоди Дня міста, який відзначають 28 серпня, ми запитали перехожих, за що вони люблять Тернопіль.
Детальніше - на відео:
Читайте також: Не ставом єдиним: які місця варто відвідати у Тернополі.
Фото, відео Руслана Жирова