Тамара Коблик

За спалювання сухої рослинності житель Тернопільщини заплатить штраф від 3060 грн

Самовільне випалювання сухої трави заборонене та передбачає адміністративну відповідальність, нагадують в управлінні муніципальної інспекції

У Тернопільській міській територіальній громаді працівники муніципальної інспекції проводять регулярні рейди та перевірки на факти виявлення правопорушень природоохоронного законодавства та Правил благоустрою. 2 червня інспектори спільно з працівниками  Тернопільського районного управління головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області здійснили чергову перевірку щодо запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах на території громади. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Близько 16 години за допомогою літального апарату, який є на забезпеченні муніципальної інспекції, виявили задимлення на присадибній ділянці у с. Чернихів. Громадянин спалював залишки природної рослинності. Відповідно до чинного законодавства в діях чоловіка вбачаються ознаки порушення закону України «Про рослинний світ», Наказ Про затвердження Порядку випалювання сухої рослинності або її залишків, за які передбачена адміністративна відповідальність за ст.77-1 КУпАП. На порушника оформлено протокол, особі загрожує накладення штрафу від 3060 – 6120 грн.

В управлінні муніципальної інспекції нагадують, самовільне випалювання сухої рослинності заборонено та передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі від 180 до 360 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від 900 до 1260 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Звертаємося до жителів Тернопільської громади, якщо ви помітили факти спалювання сухої рослинності чи інші порушення природоохоронного законодавства на території Тернопільської громади, просимо повідомляти муніципальну інспекцію за номерами телефонів: +38 (073) 015 1481 (Viber), +38 (067) 4473186, +38 (067) 447 3278.

Вибір читачів за тиждень

Відео