![](/uploads/media/9d/df/9ddf9f97c3c046858bda7f67326809e5_orig_thumb.jpg)
Захисник з Тернопільщини відзначений “Хрестом хоробрих”
Андрій Біндас захищає Україну з часу АТО/ООС на Сході
![](/uploads/media/c1/76/c176eb7abda95178581f77675571505f_w1920.jpg)
Нагрудною відзнакою “Хрест хоробрих” нагороджений захисник з Тернопільщини Андрій Біндас, який захищає Україну з часу АТО/ООС на Сході.
Андрій Біндас – український військовослужбовець, волонтер, громадський активіст. У 2020 році обраний депутатом Кременецької міської ради, завжди відстоює права та інтереси громадян.
У 2022 році брав участь в обороні Київщини. Під час боїв отримав поранення. Згодом після лікування та реабілітації, став на захист східних кордонів держави.
Виконував бойові завдання у складі 109 окремого гірсько-штурмового батальйону, Сьогодні воює у складі 33 окремої механізованої бригади. Знає справжню ціну нашої боротьби за незалежність.
Все вдасться, здобудемо перемогу, якщо не втрачати віри і вперто йти вперед. Все у Божих руках, - вважає Андрій Біндас.
![](/uploads/media/70/41/7041a8740426f92a8d46dd39f165c48f_w1280.jpg)
Фото з відкритих джерел та фейсбук-сторінки Андрія Біндаса