![](/uploads/media/28/f5/28f56f644ddb9ed7d06a7f96a41e0344_orig_thumb.jpg)
Героя з Тернопільщини посмертно нагородили орденом «За мужність»
Вічна слава Герою
![](/uploads/media/4c/05/4c0525f1d3c001db1e9f1d5c2aebab42_w960.jpg)
Орден «За мужність» III (посмертно) ступеня за проявлені відвагу та героїзм у боротьбі з російським агресором вручили 18 березня дружині загиблого Героя з Копичинецької громади Івана Йосипіва. Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.
Герой народився у селі Майдан 4 серпня 1993 року. У 2011 році закінчив Чортківське вище професійне училище. З початком повномасштабного вторгнення в Україну він став до лав ЗСУ.
Нагадаємо, загинув Іван у боях на Донеччині 3 червня 2022 року під час виконання обов'язків військової служби та завдань, пов'язаних із захистом України.
Фото Копичинецької громади