![](/uploads/media/ca/4a/ca4a3cb1a9cea0bc5yza564bc190af14_orig_thumb.jpg)
Запрацював пункт обігріву на трасі М-30 Стрий – Ізварине: потрібна допомога
Функціонує намет для подорожніх на трасі М-30, на якій найбільша концентрація транспорту.
![](/uploads/media/09/aa/09aae0c7936ed47b08e55308df406yza_w640.jpg)
Через Тернопільську область пролягають більшість безпечних транспортних коридорів з регіонів, де тривають бої. Сотні тисяч українців, котрі були змушені покинути свої домівки, перетинають Тернопільщину, або знаходять тут притулок.
- На пункті обігріву, що на трасі М-30 Стрий – Ізварине люди можуть відпочити, отримати воду, теплі напої, їжу, дитяче харчування, засоби гігієни знаходиться поблизу с. Кам’янки, - йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг області.
Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звертається до небайдужих громадян з проханням допомогти забезпечити усіх потребуючих. Є необхідність поповнити запаси:
- дитячого харчування
- печива
- води
- чаю та кави
- засобів гігієни
У наметі чергують працівники Служби доріг, тому допомогу можна принести їм у намет або залишити у Службі автомобільних доріг (м. Тернопіль, вул. Олени Кульчицької,8).
Координатор Артур 097 929 04 40
Фото: Служба автомобільних доріг в Тернопільській області