Тамара Коблик

Запрацював застосунок “Резерв+”, де чоловіки призовного віку можуть оновити дані

Застосунок «Резерв+» доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня

Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.

Сьогодні, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію.

Що це означає

Від сьогодні всі військовозобов'язані віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів.

  • Онлайн - через застосунок Резерв+. Він доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.

Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

  • Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також зʼявиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Читайте також:

Як працює застосунок Резерв+ дивіться на ютуб-каналі

Фото та відео з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео