![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Жінку-пам’ятник, що в центрі Тернополя, вирішили пожаліти (фотофакт)
На простягнуту руку знаменитого місцевого пам’ятника «Випадкова зустріч» — подарунка посла Нідерландів місту, в дощовий день почіпили парасольку. Імовірно хтось забув її на лаві неподалік, і саме таким чином перехожі вирішили привернути увагу тернополян.
Нагадаємо: скульптурна композиція раніше включала двох дам, учасників бесіди, які сиділи одна навпроти іншої на лавці. Але одну з них поцупили, це трапилось прямісінько навпроти поліційного відділка.
Фото автора