![світло](/uploads/media/2b/c9/2bc9655335910181c41539dc1d1dc759_orig_thumb.jpg)
Житель Тернопільщини рубав дерева на території заповідника
Правоохоронці встановлюють суму завданих збитків
![](/uploads/media/b1/1b/b11b86343bff729bdda1d1d0c29fa87b_w640.jpg)
Автомобіль, завантажений деревиною, на вулиці одного з сіл Мельнице-Подільської громади зупинив дільничний офіцер. Водій жодних дозвільних документів на переведення вантажу не мав, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Під час перевірки з’ясувалося, що 13 дерев породи дуб та берест були зрубані в межах природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Дністровський каньйон». І причетним до незаконної порубки виявився саме водій. Чоловік у скоєному зізнався.
Поліцейські вилучили речові докази. Сума завданих збитків встановлюється.
Відомості за даним фактом внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 246 Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування.
Фото з відкритих джерел