![світло](/uploads/media/78/be/78be9a5d2e810021a3e666134a61cd83_orig_thumb.jpg)
Жителя Тернопільщини судитимуть за незаконну порубку дерев у заказнику
За даними слідства, через його незаконні дії довкіллю заподіяні збитки на суму понад 260 тис. грн
![](/uploads/media/af/97/af9785e4yz4b888yz0045f1f21695977_w640.jpg)
Бережанські прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Зборова, обвинуваченого у незаконній порубці дерев на території природно-заповідного фонду. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, місцевий житель без спеціального дозволу зрізав дерева на території зоологічного заказника місцевого значення «Мильно-Бліхівський», розташованого у Залозецькій громаді. Через його незаконні дії довкіллю заподіяні збитки на суму 265 372 грн.
Разом з обвинувальним актом до суду скеровано цивільний позов прокурора з вимогою відшкодувати шкоду, для забезпечення якого ухвалою слідчого судді на нерухоме майно обвинуваченого накладено арешт.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі зборівської поліції. Підозрюваному інкримінують частину 4 статті 246 Кримінального кодексу України. Санкція передбачає безальтернативне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури