![](/uploads/media/f7/9d/f79d230afd94356f251a38c416e8350f_orig_thumb.jpg)
Жителі Тернопільщини у січні сплатили майже 540 млн грн податку на доходи фізичних осіб
Левову частку загальних надходжень, що становить 425,3 млн грн, перераховано до місцевих бюджетів
![Гроші2](/uploads/media/c5/yz/c5yzc0a4804d8bbe380fbf5a948c59eb_w960.jpg)
Упродовж січня цього року до зведеного бюджету від платників області надійшло 539,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно із січнем 2022 року надходження зросли на 52% або ж на 184,5 млн гривень.
Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.
Левову частку загальних надходжень, що становить 425,3 млн грн, перераховано до місцевих бюджетів. Це на 146 млн грн більше за надходження цього податку в січні минулого року. Ще 114 млн грн податку на доходи фізичних осіб отримав державний бюджет.
Варто зазначити, що податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, а відповідно фінансового забезпечення територіальних громад, розвитку їхньої інфраструктури. Запорукою позитивної динаміки у сплаті ПДФО є сумлінне ставлення більшості представників бізнесу Тернопільщини до офіційного працевлаштування та своєчасного перерахування податків і зборів із заробітної плати.
Фото з відкритих джерел