![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
Жителька Тернопільщини відзначила 100-літній ювілей
Многая літа ювілярці
![](/uploads/media/43/d9/43d97735ff1b39e611f5321a903e223f_w960.jpg)
100-літній ювілей відзначила 22 листопада жителька села Варваринці Микулинецької громади пані Емілія. Про це повідомили на сторінці громади в фейсбуці.
Привітало ювілярку керівництво Микулинецької селищної ради, а також старости Варваринецького та Струсівського округів.
Кожен такий ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати грандіозною в житті не тільки ювілярки, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості. Ми вклоняємося Вашій життєвій мудрості та багатому досвіду, – йдеться в повідомленні.
Колектив Терену щиро вітає ювілярку, бажає міцного здоров’я, мирного неба та довгих років життя.
Нагадаємо, 16 листопада 100-річчя відсвяткувала жителька Теребовлі Ядвіга Грицик.
Фото Микулинецької громади