Оксана Мацьопа

Жителя Тернопільщини підозрюють у незаконному продажі боєприпасів та вибухівки

Правоохоронці отримали інформацію про те, що чоловік шукає покупця для небезпечних предметів. Під час реалізації боєприпасів його затримали

37-річному жителю Заліщицької громади оголосили підозру у незаконному збуті боєприпасів та вибухівки. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 263 КК України, яка передбачає до семи років ув’язнення.

Правоохоронці отримали інформацію про те, що чоловік шукає покупця для небезпечних предметів. Під час реалізації боєприпасів його затримали. У ході обшуку вилучено дві гранати із запалами та тротилову шашку.

Експертиза підтвердила, що вилучені предмети становлять реальну загрозу. Наразі триває досудове розслідування, в межах якого поліцейські з'ясовують походження вибухівки та перевіряють фігуранта на причетність до інших правопорушень.

Фото: відділ комунікації поліції Тернопільської області

Вибір читачів за тиждень

Відео