![](/uploads/media/68/3c/683cf1a897743b2178235d5bd82948db_orig_thumb.jpg)
Жителя Тернопільщини нагородили «Золотим хрестом» від Залужного
Володимир Цимбалістий - зборівчанин, депутат Зборівського районної ради, співзасновник ГО «Зборів UP”, член Молодіжного Націоналістичного Конгресу - МНК
![](/uploads/media/c1/11/c11111ce8a05150f352f6d73836f326e_w1920.jpg)
«Золотий хрест» від Головнокомандувача В.Залужного отримав зборівчанин Володимир Цимбалістий. Про це повідомив у соціальній мережі «Фейсбук» Василь Мартюк.
Володя ніколи не був популістом. До ЗСУ завжди займав активну громадську позицію, був депутатом Зборівського районної ради, співзасновник ГО "Зборів UP”, член Молодіжного Націоналістичного Конгресу - МНК, активно підтримував розвиток Пласт - український скаутинг у Зборові, - йдеться у повідомленні.
Фото з допису Василя Мартюка у фейсбуці