![](/uploads/media/ea/82/ea82d470830fcfcb04a42d1630360f1d_orig_thumb.jpg)
Жителя Тернопольщини судитимуть за незаконний видобуток корисних копалин
Своїми незаконними діями чоловік спричинив збитки довкіллю на понад 112 тис. грн
![](/uploads/media/15/a6/15a6054eebe6f0a4bb36d00f0e9b4714_w960.jpg)
За процесуального керівництва Бережанської окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно жителя м. Зборів, обвинуваченого у незаконному видобутку корисних копалин (ч. 1 ст. 240 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, місцевий житель, не маючи спеціального дозволу на видобуток корисних копалин, за допомогою екскаватора-навантажувача незаконно видобув понад 114 м3 суглинку на території місцевого родовища у м. Зборів для виконання будівельних робіт. Своїми незаконними діями він спричинив збитки довкіллю на понад 112 тис. грн.
Довідково: санкція інкримінованої статті КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділення поліції № 2 (м. Зборів) Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури