![](/uploads/media/b7/ea/b7eaf479c5f71870ce542cfcd31d112e_orig_thumb.jpg)
Судитимуть жителя Тернопільщини за зберігання наркотиків
Підозрюваному загрожує до 5 років обмеження волі
![](/uploads/media/ab/b5/abb52239ea25025bfcbe54ccbc0cae27_w640.jpg)
Правоохоронці завершили досудове розслідування щодо 40-річного жителя Чорткова за фактом незаконного зберігання ним наркотичних засобів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
У січні цього року співробітники карного розшуку отримали оперативну інформацію про те, що мешканець райцентру зберігає у своєму помешканні наркотичні речовини. Факт підтвердився.
Поліцейські провели санкціонований обшук за місцем проживання фігуранта. У будинку виявили поліетиленовий пакетик із порошкоподібною речовиною, яка відповідно до висновку експерта є наркотичним засобом, обіг якого обмежено – метадоном. Також у нього вилучили 5 поліетиленових пакетів та 4 згортки з насінням коноплі.
Фігуранту дізнавачі оголосили підозру за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України – незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту.
Наразі обвинувальний акт щодо підозрюваного скеровано до суду. За вчинене йому загрожує до 5 років обмеження волі.
![](/uploads/media/34/04/3404cce576a982f79141598172010053_w640.jpg)
Фото поліції Тернопільської області