![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
Жителя Тернопільщини засудили за розбещення 10-річної дівчинки
Чоловік проведе за ґратами 5 років
![](/uploads/media/d2/cd/d2cd67f73557f20d763f983d9fa3eba7_w1280.jpg)
Ювенальна прокурорка обласної прокуратури відстояла в апеляції вирок суду першої інстанції, за яким місцевого жителя засуджено до 5 років позбавлення волі за розпусні дії щодо малолітньої 10-річної дівчинки. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.
Прокурорка довела в суді, що 52-річний мешканець одного з сіл Тернопільського району у жовтні 2022 року розбещував дитину, яка мешкала неподалік. Про його протиправні дії правоохоронців повідомила мама дівчинки, яка в той час розшукувала доньку і побачила сусіда з дитиною на пасовищі.
І хоча захисник засудженого просив про умовний термін покарання, Тернопільський апеляційний суд залишив його апеляційну скаргу без задоволення.
Чоловіка засудили за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України. Чоловік проведе за ґратами 5 років. Вирок вступив у законну силу.
Фото з відкритих джерел