![](/uploads/media/73/ab/73abf8ae9d497760yzc5ab3c7e5b697a_orig_thumb.jpg)
Злочинці намагалися обікрасти церкву у Почаєві
![2](/uploads/media/21/c3/21c3c87aa4a62cae03a04295994b0d9f_orig.jpg)
Для того, аби отримати кошти за металобрухт, двоє зловмисників спробували розібрати риштування на місці ремонту церкви у Почаєві.
Про злочин правоохоронцям повідомили небайдужі, які у неділю, 2 червня, помітили на подвір’ї храму Святого Миколая невідомих. На місці події правоохоронці виявили двох жителів села Старий Тараж, які намагалися розібрати риштування і викрасти металеві труби. Свої дії чоловіки пояснили наживою - хотіли здати їх на металобрухт.
Як з’ясувалося, фасад храму ремонтують, тому майстри встановили риштування. Проте зловмисники вирішили нажитися на цьому і розібрати конструкцію. Наразі чоловікам загрожує кримінальна відповідальність, триває розслідування, повідомляє Національна поліція у Тернопільській області.
Фото з відкритих джерел