Тамара Коблик

ЗНО-2022: як пройти онлайн демоверсію мультитесту

Цей тест є аналогічним тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу у 2022 році

Через війну з російськими окупантами у 2022 році дещо змінились умови до вступу у вищі навчальні заклади. Зокрема, зовнішнє незалежне оцінювання замінили на національний мультипредметний тест. 26 квітня МОН опублікував демонстраційний тест, який можна завантажити, а 28 квітня оприлюднили онлайн-версію. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства освіти і науки України.

Від учора на базі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти можна пройти онлайн-версію демонстраційного національного мультипредметного тесту за посиланням.

Інтерфейс демонстраційного тестувальника відрізняється від реального НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання запропонований варіант аналогічний до вступного тесту.

Тестувальник може мати певні затримки із роботою через велику кількість потенційних учасників. Варто перевірити налаштування систем безпеки на комп'ютері або скористатися іншим браузером для роботи.

Пройти НМТ необхідно за 90 хвилин, упродовж яких потрібно виконати 60 завдань із трьох навчальних предметів

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео