![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Звання «Народний артист України» присвоєно відомому тернопільському митцю
![image (4)](/uploads/media/8a/43/8a43f62509acc811c240f4cfe2e37bbe_w960.jpg)
Почесне звання «Народний артист України» присвоєно головному диригентові академічного симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії Крілю Мирону Михайловичу.
Про це йдеться в Указі Президента України Володимира Зеленського про відзначення державними нагородами з нагоди Дня Незалежності України.
Мирослав Кріль народився в с. Чистопади на Зборівщині. Закінчив Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької, згодом - кафедру оперно-симфонічного диригування Львівської державної консерваторії ім. Лисенка.
![На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/240567932_4687473401271024_3768303362329878095_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hXhOvDr22-MAX8G95x2&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=5bc9d7f4b9082ce07cda068f765ba286&oe=614C661C)
У1998 - 2000 проходив стажування в Національному заслуженому академічному симфонічному оркестрі України та Національній опері. Викладав у Київському національному університеті культури і мистецтв, викладач.
З 2003 - у Тернопільській обласній філармонії. Засновник і диригент філармонійного симфонічного оркестру.
Фото з відкритих джерел