![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
Зимові контрасти в Тернополі (фоторепортаж)
![dsc_1756-2](/uploads/media/7f/22/7f22345aae783e5a66e0bab6d0678e0b_orig.jpg)
Сніг, ніби, змінює все — підкреслює вигини ґраток на дверях, старі будинки, наче, набирають ошатності, ліпнина пом’якшується шапками.
Дивнішають речі, що так і залишилися надворі, хоча мають виразно-домашній характер. Як ось цей стілець в одному з двориків. Ніби загублений, він стоїть на холоді, нагадуючи про літо, коли, очевидячки, його використовували таки за призначенням, щоб зрелаксовано обсервувати простір.
![dsc_1758-2](/uploads/media/d3/8e/d38e4bab664c5437a44823f9005218a8_orig.jpg)
Що ж, зима – час контрастів, і не тільки кольору.
![dsc_1779-2](/uploads/media/0a/11/0a1104b3e2yz7076683421e37ab9f418_orig.jpg)
![dsc_1751-2](/uploads/media/84/0e/840e9e7f6a81b97178f1a32664f027fd_orig.jpg)
![dsc_1757-2](/uploads/media/1b/59/1b5922d502e00f0dc95f8317a10d4dae_orig.jpg)
![dsc_1764-2](/uploads/media/6f/46/6f46efeae8fc64814bff9755e950325a_orig.jpg)
Анна ЗОЛОТНЮК
Фото автора