На Теребовлянщині відбулись змагання з футболу (фоторепортаж)

hzdnqgjvze8

Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх”, що на Тернопільщині,  та відділ освіти Теребовлянської міської ради,   3 листопада 2016 року провели змагання з футболу на призи клубу »Шкіряний мяч" серед команд юнаків загальноосвітніх шкіл у  віковій групі U-13.

Змагання проходили у два етапи: зональні змагання відбулись 29 жовтня,  фінальні ігри –  3 листопада.

Право виступити у фінальних змаганнях    вибороли чотири команди:  це Лошнівська ЗОШ, Кровинська ЗОШ, Романівська ЗОШ та Теребовлянська ЗОШ №1.

У Теребовлі,  на майданчику  зі  штучним покриттям  місцевого стадіону „ Колос ,  відбулись  фінальні матчі турніру.

Перше  місце  завоювала Кровинська ЗОШ І-ІІ ст., друге  місце виборола  Лошнівська ЗОШ І-ІІІ ст., а третє місце посіла Теребовлянська ЗОШ №1.

Команда – переможець нагороджена Кубком та грамотами Теребовлянського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», команди – призери грамотами від організаторів.