![](/uploads/media/97/7e/977e0ee882f6ed0eyz7f30345bbeff16_orig_thumb.jpg)
Тернопільські правоохоронці підозрюють директорку, яка впроваджувала російські стандарти освіти в школі
За даними слідства, громадянка України, жителька с. Мусіївка Старобільського району в травні 2022 року погодилися співпрацювати з окупаційною владою.
![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_w960.jpg)
За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури директорці навчально-виховного закладу заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, громадянка України, жителька с. Мусіївка Старобільського району в травні 2022 року погодилися співпрацювати з окупаційною владою.
Підозрювана стала директором так званого закладу «государственное общеобразовательное учреждение луганской народной республики «Мусиевский учебно-воспитательный комплекс», перейменованого з українського закладу освіти.
![](/uploads/media/20/df/20df2f0f9ba0b346aa17be0a396219d2_orig.jpg)
Працюючи на посаді керівника навчально-виховного комплексу, вона на нараді довела до відома педагогічного колективу необхідність впровадження стандартів системи освіти рф. У навчальний план закладу було введено «русский язык», «разговоры о важном», «литературное чтение», «мои первые опыты», «технология» та інші предмети, затверджені як стандарти освіти у навчальному процесі державою-агресором.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури та з відкритих джерел