![](/uploads/media/19/b3/19b32b8c5755911b730b88dff8120483_orig_thumb.jpg)
Батько чотирьох дітей: у Тернополі попрощалися із загиблим Героєм (відео)
Він був мужнім воїном та завжди без остраху йшов першим у бій, пригадують побратими
![](/uploads/media/df/60/df60c9a34a23a426a781193778c7d1dc_w4480.jpg)
Із Героєм Андрієм Олекшієм попрощалися у Тернополі сьогодні, 5 липня. Захисник був командиром відділення кулеметного взводу. Його життя обірвалося 1 липня під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Попрощатися із Героєм прийшли рідні, друзі, побратими та небайдужі тернополяни. У їх серцях він назавжди залишиться хорошою людиною та вірним другом.
Детальніше - на відео.
Фото, відео Руслана Жирова