У чемпіонаті області з волейболу серед юнаків виграла команда Теребовлянської ДЮСШ

Exif_JPEG_420

Дев’ять команд взяли участь у чемпіонаті області з волейболу серед юнаків 2006-2007 років народження, який 3-4 травня тривав у Тернополі, у спортивному залі ЗОШ №29.

Ігри відбувалися за змішаною системою. В результаті команда Скалатської ДЮСШ посіла 9 місце, Козівської ДЮСШ – 8 місце, міста Ланівці – 7 місце, Тернопільської ОДЮСШ (тренер Вовчанський І.Ф.) – 6 місце, КДЮСШ №1 міста Тернополя (тренер Сорока О.) – 5 місце, Збаразької ДЮСШ – 4 місце. За 1-3 місця змагались команди Бережанської ДЮСШ, КДЮСШ №1 міста Тернополя (тренер Семотюк Н.П.) і Теребовлянської ДЮСШ (тренер Туркула М.Г.). В результаті перемогу здобули волейболісти з Теребовлі, друге місце дісталося команді з Тернополя, на третьому місці спортсмени з Бережан. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубком, - пишуть на сайті Тернопільської Ода управління фізичної культури та спорту