Теребовлянська «Нива» вирвала перемогу в компенсований час (фото)

dscn5981

У 8-му турі вищої обласної ліги теребовлянська «Нива» у компенсований час зуміла забити переможний гол у поєдинку з безпосереднім конкурентом за призове місце – чортківським «Кристалом» – 2:1.

Перший гол у матч глядачі побачили під завісу першого тайму. М’яч потрапив у руку центральному оборонцю «Кристала» Андрію Гринченку і арбітр призначив одинадцятиметровий, який реалізував штатний пенальтист «Ниви» Богдан Слоневський (1:0).

60154533_929067500775073_5846280268947652608_n

На початку другого тайму чортківці рахунок зрівняли. Після флангової подачі зліва Сергій Скалій забив гол ударом злету (1:1). А в компенсований час партнери по команді вивели передачею в розріз Тараса Гром’яка і той ударом з лівої ноги реалізував вихід віч-на-віч (2:1), додає Федерація футболу Тернопільської області.