Дві золоті, три срібні та дві бронзові нагороди у тернопільських веслувальників

vesluvannia-05-2019-2

Близько 200 веслувальників з областей України взяли участь у ХVІІІ Львівській регаті з веслування на байдарках і каное. Тернопільщину на цих традиційних змаганнях представляли веслувальники з КДЮСШ з водних видів спорту та Тернопільської обласної ШВСМ.

Дві золоті нагороди на цій регаті завоювала Ірина Марцюк у байдарці-одиночці серед дівчат 2006-2007 р.н. на 500- та 200-метрівці. Дві срібні нагороди у Ярослава Хоми у байдарці-одиночці на 500- та 200-метрівці серед спортсменів категорії молодь до 23 років. Треба зазначити, що Ярослав поступився львів’янину Віталію Зубу, який у цьому році здобув бронзову нагороду на чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23 років у румунському місті Пітешті.

Ще одне срібло у Андрія Білоуса у байдарці-одиночці на 500-метрівці серед юніорів. Третім на цій же дистанції фінішував Сергій Баран. На 200-метрівці Андрій Білоус фінішував з третім результатом, пише Тернопільска ОДА управління фізичної культури та спорту.