Тернопільський плавець здобув «срібло» і «бронзу» на юніорському чемпіонаті України

lysobei-gramota-27-11-2019-1

У Харкові з 21 до 23 листопада проходив чемпіонат України з плавання серед юніорів (басейн 50 м). У змаганнях взяли участь 335 спортсменів з двадцяти областей України і міста Києва. Зокрема, змагалися 63 майстри спорту України. Тернопільщину на цій всеукраїнській першості представляли десятеро спортсменів - вихованці міських КДЮСШ №1 та КДЮСШ №2.

Найкращий результат серед тернополян показав Сергій Лисобей (майстер спорту України, учень ТЗОШ N19, вихованець КДЮСШ №1). У фінальних запливах змагань спортсмен виборов срібну нагороду на дистанції 50 метрів на спині та «бронзу» на дистанції 100 метрів на спині, а також посів 6 місце на дистанції 50 метрів вільним стилем. Тренери Сергія - Світлана Мазур та Катерина Антонишин.

lysobei-gramota-27-11-2019-1-1

Абдурахман Салег (КДЮСШ №1, учень ТСШ №29, кандидат в майстри спорту України) у фінальних запливах на дистанціях 50 метрів на спині та 50 метрів «батерфляй» став шостим, а в фіналі на дистанції 50 метрів вільним стилем – п’ятим. Тренує Абдурахмана Катерина Антонишин.

Ще один тернополянин, Ілля Султанов (КДЮСШ №2, тренер Марина Дзюбановська), посів восьме місце на дистанції 100 метрів вільним стилем та виконав на цих змаганнях норматив кандидата в майстри спорту України, додає Тернопільська ОДА управління фізичної культури та спорту.