У гонці переслідування Олена Підгрушна показала найгірший результат цього сезону

20130119205503

Завершальний день другого етапу Кубка світу з біатлону стартував жіночою гонкою переслідування. Олена Підгрушна вийшла на трасу 12-ю з відставанням у 46 секунд.

На колі тернополянка втратила ще кілька секунд та позицій. Однак у щільному пелетоні це не так страшно.

Після першої «лежки» Олена відправилася на одне коло штрафу. Це опустило українку на 23 сходинку з відставанням у 1:04,7 хв.

Другий вогневий рубіж спортсменка закрила теж із хибою. Як результат - 29-а позиція та 1:31,8 хв.

«Стійку» капітан жіночої команди відпрацювала на відмінно, покращивши свою позицію - 20-а сходинка +1:35,8 хв.

Останній вогневий рубіж біатлоністка закрила чисто.

Фінішувала Олена Підгрушна 15-ю - +1:45,5. До слова, це - найгірший результат спортсменки у сезоні 20219/2020 Кубка світу.

Нагадаю, вчора Олена Підгрушна підтягнула українську команду в естафеті з дев'ятого на четверте місце. Свій виступ біатлоністка прокоментувала так:

- Четвертий етап завжди дуже цікавий! Мені шкода, що знов допустила промах на стійці — якраз не вистачило тих 5-10 секунд, щоб фінішувати в топ-3. Боротьба, віддишка — це був абсолютно робочий промах, ніяких зайвих емоцій. Це буває.

На фініші було надзвичайно важко, довелось викластись на максимум, але зараз Лєна Хеккі дуже сильна і на нашому коронному підйомі мене обійшла. Вона молодець.

Після вчорашньої гонки відновилася, все нормально.

На Кубку IBU Настя Меркушина сьогодні посіла восьму сходинку. Попереду - чоловіча класична естафета.