Тамара Коблик

105-та бригада тероборони ЗСУ з Тернопільщини отримала бойовий прапор (фото)

Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній поблагословив кожного воїна Збройних Сил України повернутись додому живим і з перемогою

Напередодні Дня Збройних Сил України 105 окрема бригада Сил ТрО ЗСУ отримала бойовий прапор. Про це повідомили на сторінці бригади у фейсбуці.

У грамоті, підписаній президентом України, йдеться: «Вручити бойовий прапор 105-й бригаді Територіальної оборони як символ честі, доблесті та слави, як заклик до кожного військовослужбовця Збройних Сил України віддано служити українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську Державу».

Командувач Сил ТрО ЗС України генерал – майор Ігор Танцюра вручив бойовий прапор командиру бригади полковнику Євгену Фоменко під час офіційних заходів у Києві.

Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній поблагословив кожного воїна Збройних Сил України  повернутись додому живим, з перемогою та освятив бойові прапори вручені бригадам Сил територіальної оборони.

105 окрема бригада територіальної оборони Сил ТрО ЗСУ сформована 27 червня 2018 року.

Від початку повномасштабного російського вторгнення військовослужбовці бригади у складі підрозділів беруть безпосередню участь в бойових діях звільняючи захоплені українські території на різних ділянках фронту.

Командиром бригади на даний час є полковник Євген Фоменко.

Офіцер з 2014 року виконував завдання в зоні проведення АТО, де пройшов шлях від командира взводу до командира зенітного ракетно-артилерійського дивізіону.

 

Вибір читачів за тиждень

Відео