
15 тисяч доларів за «зв’язки» — тернополянина спіймали на гарячому під час отримання хабара (фото, відео)
За словами потерпілої, з «помічником» її познайомили друзі. Вони запевнили, що дана особа має хороші зв'язки та без проблем розв'яже усі бюрократичні питання, які стосуються її чоловіка

Правоохоронці Тернопільщини затримали місцевого жителя, який видурив у жительки Києва значну суму грошей. Фігурант пообіцяв допомогти їй з оформленням документів, пов’язаних із мобілізацією. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
За словами потерпілої, з «помічником» її познайомили друзі. Вони запевнили, що дана особа має хороші зв'язки та без проблем розв'яже усі бюрократичні питання, які стосуються її чоловіка.
Киянка зв'язалася з фігурантом і той погодився допомогти, але не безплатно. Він попросив за свої послуги 15 тисяч доларів. Гроші отримав одразу, але справу не вирішив, а заявив, що потрібно доплатити ще 2800 доларів.
І саме під час передачі другої частини коштів працівники карного розшуку відділення поліції №1 (м. Тернопіль) затримали фігуранта відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
40-річному тернополянину оголосили про підозру за частиною 4 статті 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. Триває слідство. Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська окружна прокуратура.
Фото та відео Національної поліції