![](/uploads/media/5d/c0/5dc0e835ae907d1a4f2b1c4fae32d22a_orig_thumb.jpg)
17 людей загинули внаслідок аварій на Тернопільщині від початку року
Від початку року патрульні виявили та притягнули до відповідальності 2097 пішоходів, які порушили ПДР України
![](/uploads/media/b8/78/b878786ddc729dc537192d5d806d3769_w1920.jpg)
Від початку року на Тернопільщині сталося 134 ДТП за участю пішоходів. Як наслідок — 98 людей травмовано та 17 загинуло. Про це розповіли у пресслужбі Патрульної поліції області.
Правоохоронці нагадують: відповідно до ч. 1 ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) КУпАП, за недотримання вимог ПДР передбачений штраф у розмірі 255 гривень. Від початку року патрульні виявили та притягнули до відповідальності 2097 пішоходів, які порушили ПДР України.
Кожен пішохід являється учасником дорожнього руху та зобов'язаний:
- рухатись по тротуарах та пішохідних доріжках;
- переходити проїзну частину по пішохідних переходах, а у разі їх відсутності — на перехрестях по лініях тротуарів та узбіч;
- у місцях, де рух регулюється, повинні керуватися сигналами світлофора або регулювальника;
- перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об'єктів, що обмежують оглядовість, повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються;
- у разі наближення транспортного засобу з увімкненими проблисковими маячками червоного та (або) синього кольору і (або) спеціальним звуковим сигналом повинні утриматись від переходу проїзної частини або негайно залишити її.
Фото Патрульної поліції