![](/uploads/media/5d/c0/5dc0e835ae907d1a4f2b1c4fae32d22a_orig_thumb.jpg)
21-річний житель Тернопільщини шляхом погроз та побиття відібрав у пенсіонера кілька сотень гривень
![vor_5f226de7a31c3](/uploads/media/4b/ea/4bea1657af1d4bc871df0cef1f81b7bf_w640.jpg)
Правоохоронці отримали повідомлення від жителя села Лучка, який розповів, що 21-річний сусід погрожував йому ножем, вимагаючи гроші. Після того, як пенсіонер вийняв з кишені 600 гривень і віддав йому, юнак побив чоловіка.
Зі слів потерпілого, зловмисник знав, що в той день він отримав пенсію, тому і йшов цілеспрямовано відібрати кошти.
- Того дня молодик зайшов до нього в будинок і, знаючи, що той отримав пенсію, став вимагати гроші. Чоловік каже, спочатку молодик вдарив його кулаком в обличчя, а тоді став погрожувати ножем. Переляканий пенсіонер вийняв з кишені 600 гривень і віддав нападнику, - йдеться на сайті ГУНП в Тернопільській області.
Поліцейські оперативно розшукали хлопця та взяли його під варту. Йому оголосили підозру за частиною 1 статті 187 ККУ – розбій.
Фото з відкритих джерел