![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі облаштовують бювет з питною водою (фотофакт)
![116262439_3044587948944303_5305421571508009814_o](/uploads/media/59/2b/592bcc7972a91475319f5efdd8f5yz76_w320.jpg)
У Тернополі на бульварі Д.Галицького проводяться роботи з облаштування бювету з питною водою. У місті це вже третій об’єкт. Там розпочали буріння свердловини завглибшки 100-110 метрів, щоб добратись до необхідного горизонту води.
Андрій Дроздовський, начальний управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, повідомив, що у міську раду постійно надходили звернення від мешканців, які стосувались облаштування таких бюветів у мікрорайонах Тернополя. Тому було прийнято рішення розпочати їх будівництво.
Усі роботи ведуться за кошти місцевого бюджету.
Фото з допису