![](/uploads/media/9b/57/9b57bce220f63ce9d08de3746fee0d65_orig_thumb.jpg)
337 тернополян отримають компенсацію за розміщення ВПО
Компенсацію виплачують у безготівковій формі на особисті рахунки громадян
![](/uploads/media/d1/de/d1deef8a969df35eb9a2022d7f900d66_w1280.jpg)
З 1 по 5 грудня у тернопільському Центрі надання адміністративних послуг тривав прийом документів для отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб у попередньому місяці. За цей період відповідні документи подали 340 громадян. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Усі заяви опрацьовані працівниками виконавчих органів міської ради, зокрема:
- 337 осіб отримають компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, що перемістились у період воєнного стану на територію Тернопільської громади, всього на суму – 365 321,18 грн;
- 3 громадянам відмовлено у зв’язку із наданням недостовірної інформації.
Компенсація особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, виплачується у безготівковій формі на особисті рахунки громадян, що вказані у поданих заявах.
До слова, у Тернополі з березня 2022 року по листопад 2023 року компенсацію за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб загалом нарахували 9768 власникам житла на загальну суму майже 14,2 млн грн.
Фото з відкритих джерел