Тамара Коблик

56 тисяч гривень втратив тернополянин, повіривши шахраям

Правоохоронці вкотре закликають громадян ретельно перевіряти інформацію перед тим, як перераховувати кошти

картка,

Шахраї продовжують обдурювати громадян, пропонуючи заробіток в інтернеті. Понад 56 тисяч гривень втратив 20-річний житель обласного центру, який хотів отримати «легкі гроші». Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Хлопець розповів, що в одній із соціальних мереж отримав повідомлення про можливість заробити онлайн за «вподобайки». Їх потрібно було ставити на сайтах, які стосуються готелів, аби збільшити популярність. Ця пропозиція зацікавила юнака і він вирішив спробувати.

Далі потерпілому надійшов меседж, що можна заробити ще більше. Вимогою було вкладення власних коштів, щоб помножити свій дохід. Гроші зобов’язувалися повернути з відсотками. Заявник здійснив 8 транзакцій різними сумами зі своїх банківських карток на вказані рахунки. Однак, бажаного заробітку хлопець не дочекався. Тоді зрозумів, що став жертвою шахрайської схеми.

Відомості за даним фактом поліціянти внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре закликають громадян ретельно перевіряти інформацію перед тим, як перераховувати кошти. При пошуку роботи надавайте перевагу вакансіям з офіційним працевлаштуванням. Аферисти одразу ж просять реквізити банківської карти та надсилають кошти за виконанні перші завдання, як правило, це невелика сума.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео