![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
80-річчя відзначив відомий тернопільський науковець і викладач
![148522156_134808368423934_7541639163435350293_n](/uploads/media/9e/51/9e51a42c383bbd7b0d885d0c5ae091bd_orig.jpg)
80-літній ювілей відзначив професор, доктор історичних наук, колишній декан історичного факультету Тернопільського педагогічного університету Микола Алексієвець.
- Микола Миронович як фундатор історичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка, відомий в регіоні й Україні історик, науковець-всесвітник, педагог і громадський діяч, керівник наукової школи з проблем історичної біографістики завжди залишається сповнений нових ідей, натхненник і опора колективу, - розповіли викладачі кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства ТНПУ.
Колеги бажають ювіляру міцного здоров’я, втілення усіх задумів, планів, проєктів, талановитих учнів, домашнього затишку й злагоди на многії і благії літа.
В університеті кажуть, що Микола Миронович є прикладом невтомного і наполегливого дослідника, наставник цілої плеяди освітян.
Фото пресслужби ТНПУ ім.Володимира Гнатюка