Орест Сарматський

Аграрії-підприємці оподатковуватимуться за спрощеною системою (Агро-новини)

1401 (Copy)

Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат, голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна. Нагадаємо, що Рада проголосувала законопроект про фермерські гоподарства.

Народний депутат зазначила, що Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств», підписаний Президентом, незабаром набере чинності, а, отже, на аграріїв чекає ціла низка змін.

– По-перше, українські селяни, зареєстровані як фізичні особи-підприємці, які створили сімейні фермерські господарства, зможуть працювати за спрощеною системою оподаткування та ставкою єдиного податку, встановленою для четвертої групи. По-друге, податок на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки (паї) спрямовуватиметься до місцевих бюджетів за місцезнаходженням таких земельних ділянок. По-третє, встановлено податок за лісові землі як сукупності земельного податку та рентної плати, – написала Южаніна.

Вона зазначила, що це зміни, яких уже давно вимагав аграрний сектор української економіки. І назвала зазначений Закон справжнім проривом для агросектору і великим кроком для України як аграрної країни загалом.

Аграрії боротимуться зі шкідниками за допомогою ІТ-систем

1402 (Copy)
1402 (Copy)

В Україні випробовують дію мобільних додатків для визначення шкідників та хвороб рослин на полях. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Нагадаємо, що на роздрібному ринку частка фальсифікату засобів захисту рослин – 50%.

Повідомляється, що експерти Європейської комісії – керівник центру ZEPP Центрального інституту систем підтримки прийняття рішень в галузі захисту рослин ZEPP, Німеччини Бенно Кляйненц та старший експерт цього інституту Паоло Ракка – ознайомили учасників місії з роботою інституту, який об’єднує зусилля та координує діяльність державних, науково-дослідних, освітніх установ та приватних компаній (таких як KWS, Strube та інші) Німеччини з метою розробки моделей прогнозування розвитку та поширення шкідливих організмів, які допомагають сільгоспвиробникам оптимізувати здійснення заходів захисту посівів сільськогосподарських культур.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео