![](/uploads/media/8c/0a/8c0ac740310c8cc49770335b22d03d1d_orig_thumb.jpg)
Агресивно поводився, лаявся: у Тернополі у п'яного водія відібрали авто
На чоловіка склали протоколи за чотирма статтями
![](/uploads/media/ec/88/ec88b865a8efd0a8600b209166c422c3_w640.jpg)
Повідомлення про агресивного водія з ознаками алкогольного сп’яніння в період комендантської години надійшло до поліцейських близько 1 ночі. Про це розповіли у пресслужбі Патрульної поліції області.
Патрульні прибули за вказаною адресою та, поспілкувавшись із водієм, виявили в нього явні ознаки алкогольного сп'яніння. Інспектори запропонували чоловікові пройти огляд на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу чи в найближчому медичному закладі, на що останній в категоричній формі відмовився. Окрім того, громадянин нецензурно виражався та погрожував присутнім фізичною розправою. На неодноразові зауваження патрульних чоловік не реагував та продовжував агресивно поводитись, – йдеться в повідомленні.
Поліцейські доправили чоловіка до відділку, де склали на нього протоколи за статтями: 185 (Злісна непокора законній вимозі поліцейського), 173 (Дрібне хуліганство) та за частиною 1 статті 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння). Також, оскільки водій керував автомобілем без документів, винесли постанову за частиною 1 статті 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) КУпАП. Автомобіль направили на арештмайданчик.
Фото : Патрульна поліція Тернопільської області