Оксана Мацьопа

Артисту тернопільського театру присвоїли звання «Заслужений артист України»

Відзнаку присвоєно з нагоди Міжнародного дня театру

Артистові-ляльководу, провідному майстрові сцени Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки Богдану Брантюку присвоїли звання «Заслужений артист України».

Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський. 

Як повідомили на фейсбук-сторінці Тернопільського академічного театру актора і ляльки, Богдан Брантюк за 25 років у трупі зіграв близько ста ролей.

Розпочав актор свій творчий шлях у Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки 20-річним юнаком. Пригадуючи той період, з нотками самоіронії актор розповідає, що його голос тоді не долинав далі третього ряду. Але бажання вдосконалюватися та наполеглива праця зробили своє – тепер його голос наповнює увесь зал, а майстерність гри змушує глядачів забути, що перед ними маленька лялька,— написали про колегу на сторінці театру.

Як йдеться у дописі, кожен образ, створений Богданом Брантюком, має свою унікальну особливість.

Колеги митця відзначили, що його відчуття партнерства є бездоганним, адже він не лише надає простір для гри своїм колегам, а й у потрібний момент тонко спрямовує увагу залу. Коли одна лялька вимагає злагодженої роботи кількох артистів, його точність у рухах і вибір жестів забезпечують бездоганний результат.

Фото: Тернопільський академічний театр актора і ляльки

Вибір читачів за тиждень

Відео