![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
Автобус у кюветі, дерева на дорозі: наслідки негоди на Тернопільщині (фото)
Через негоду поблизу села Рай, що на Бережанщині, на дорогу впало величезне дерево, а на автодорозі Годів-Жабиня, що в Зборівській ОТГ, із кювету діставали автобус.
![272743117_1145591219607730_5480705213198151008_n](/uploads/media/de/65/de655e814f945108089171b2774c9d02_w960.jpg)
Через шквалисті пориви вітру біля села Рай дерево впало на проїжджу частину, обірвавши лінію електропередач. Люди самотужки намагалися звільнити дорогу для проїзду транспорту.
Світлини з місця події оприлюднили в групі «Бережанці та бережанська діаспора».
![273028357_1145591256274393_543404932122629851_n](/uploads/media/9d/23/9d235dyz1ea7bbf4be5fa6f97b0a6c37_w1280.jpg)
Також негода вплинула на рух автотранспорту. Як повідомляє пресслужба ДСНС України у Тернопільській області, вчора черговий караул 17 ДПРЧ 2 ДПРЗ служби порятунку надавав допомогу пасажирському рейсовому автобусу «Еталон». Рятувальники відбуксирували його з кювету на проїжджу частину.
За прогнозами синоптиків сильні пориви вітру збережуться і сьогодні, 31 січня.
Фото з допису