![](/uploads/media/2d/9c/2d9c8ef40b16871b195ba3ab2eb356dd_orig_thumb.jpg)
Бережанець став чемпіоном світу з пауерліфтингу (фото)
![69610649_2505359586177204_8928703586330738688_n](/uploads/media/1f/dd/1fdd891468fc95a62df7e721393ff9a5_orig.jpg)
Віктор Гладкий приймає вітання із перемогою, він - чемпіон світу з пауерліфтингу.
Чоловік родом з Бережан і тепер є майстром спорту міжнародного класу, якому вдалось приборкати 840 кг, присідання зі штангою на спині - 312,5 кг; жим лежачи - 240 кг; станова тяга - 287,5 кг. На чемпіонаті світу серед юніорів, що проходить у Регіні (Канада), Віктор переміг найближчого свого суперника зі Швеції, приборкавши на 17,5 кг більше.
![69352622_2505359632843866_2682162301317939200_n](/uploads/media/c6/a0/c6a0ca43c1f04b5156ccb347a2efe5b8_orig.jpg)
![69587723_2505359582843871_5811482293591605248_n](/uploads/media/20/e5/20e513be55fd62c250f054ca653fbe03_orig.jpg)
Фото з допису