![](/uploads/media/a0/76/a0762dd04354fea157e6bd23a0db27yz_orig_thumb.jpg)
Болото, яри, бездоріжжя та 20 позашляховиків – на Кременеччині відбулося перше екстрім-ралі (фоторепортаж)
![ралі7](/uploads/media/0a/ce/0ace928df73736ae7ec06912b45aeb02_orig.jpg)
Перше екстрім-ралі відбулося днями на Кременеччині. Змагання залишили багато позитивних емоцій та вражень в учасників, а організатори мають намір зробити заїзди традиційними.
![ралі6](/uploads/media/f6/96/f696f5ec88264bc85d482ac38d26201b_orig.jpg)
[gallery columns=«1» size=«full» ids=«233042,233041,233040»]- На учасників чекав цікавий маршрут з живописними видами місцевої природи («99 поворотів» с. Веселівка – с. Чугалі). Команди не тільки долали різноманітні перешкоди (рівнини, яри, заплави, заболочені ділянки, опалі дерева), а й спілкувалися між собою в теплій дружній компанії, обговорювали тюнінговані навороти своїх позашляховиків, ділилися досвідом, – розповів начальник відділу сім`ї, молоді та спорту Кременецької РДА Василь Колонтай.
Усі екіпажі по завершенню змагань нагородили під час святкування Дня молоді, що відбулося в урочищі «Заброддя». Захід відбувся за підтримки Кременецької районної державної адміністрації та Кременецької міської ради.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«233038,233037,233039»]Фото Василя Колонтая