![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
Через довіру до невідомого чоловіка пенсіонерка з Тернополя втратила 10 тисяч гривень
![124821663_3421890247932713_1830894099502029885_n](/uploads/media/80/d9/80d906a5be118a9bb971805faea846be_w640.jpg)
Черговою жертвою зловмисника стала 84-річна тернополянка. Днями невідомий чоловік постукав у двері її квартири та представився працівником газової служби, що оглядає лічильники. Жінка повірила незнайомцю та впустила його у хату.
Пресслужба ГУНП у Тернопільській області повідомила, що чоловік перевірив лічильник та сказав, що вартість такої роботи – 100 гривень. Пенсіонерка пішла по гроші, а злодій спостерігав звідки вона їх бере. Отримавши кошти, аферист запропонував перевірити, чи в порядку опалення і тиск води в батареях, попросив каструлю для води та увімкнути колонку.
Поки жінка робила це все на кухні, чоловік забрав 10 тисяч гривень зі сховку у ліжку та попрощався. Пенсіонерка виявила крадіжку лише через декілька годин і після цього повідомила у поліцію. Правоохоронні органи вкотре попереджають краян про шахраїв та просять не довіряти незнайомим особам
Фото з відкритих джерел