![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Через негоду вантажівкам можуть обмежити в’їзд у Тернопіль
![1 (12)](/uploads/media/eb/0a/eb0a92d27fb880d4061899e6f4371073_orig.jpg)
Через негоду, про яку сьогодні вже писав «Терен» , великовантажним і великогабаритним вантажівкам можуть обмежити в’їзд у Тернопіль.
Зараз такі транспортні засоби курсують без обмежень, але у випадку сильних снігопадів в’їзд буде обмежено. На сайті міськради просять тернополян інформувати Патрульну поліцію, або гарячу лінію 15-80, якщо ви побачили, що вантажівка ускладнює рух або ж «застрягла» на території міста.
- Закликаємо водіїв, які все таки виїхали на вулиці, дотримуватися безпечної швидкості руху, інтервалу та дистанції на автошляхах, уникати ризикованих маневрувань і бути обачними на шляхопроводах, мостах, спусках і підйомах, - пишуть на сайті міськради.
Анастасія Мархоцька
Фото з відкритих джерел