![](/uploads/media/6c/7e/6c7e159cbc2727c03a3ca8f3de6yzc59_orig_thumb.jpg)
Через шахраїв тернополянка втратила майже 60 тисяч гривень
Поліціянти закликають громадян, у котрих до мобільних номерів прив’язані банківські картки, обов’язково перейти на контрактну форму обслуговування
![](/uploads/media/76/f2/76f2ea42d9dce96e95effdf43d4bee3b_w1600.jpg)
До співробітників Тернопільського районного управління поліції із заявою звернулася жителька обласного центру. Жінка повідомила, що стала жертвою шахрая, котрий, назвавшись оператором мобільного зв’язку, викрав з її банківської картки понад 50 тисяч гривень, ще й оформив від її імені позику в кредитній спілці на 8 000 гривень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Зі слів потерпілої, напередодні їй декілька разів телефонували з невідомих номерів, відтак картка мобільного оператора виявилася заблокованою. Як встановили поліціянти, це було зроблено невідомими особами, котрі таким чином отримали доступ до мобільного банкінгу потерпілої і без проблем зняли кошти з її рахунку та оформили позику.
Поліціянти закликають громадян у котрих до мобільних номерів прив’язані банківські картки обов’язково перейти на контрактну форму обслуговування. Шахраї не матимуть можливості заблокувати такі сім-картки і тим більше відновити їх. Адже така процедура здійснюється лише особисто власником за пред’явлення документа, що посвідчує особу.
Фото з відкритих джерел