![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
Четверо тернополян претендують на посаду віце-президента
![hands](/uploads/media/61/e3/61e3bayz205a8f7fb3cb42895b2a9965_orig.jpg)
Переможця олімпіади серед школярів, який стане віце-президентом, оберуть у Тернополі 19 вересня. У фінал вийшло четверо учнів із різних шкіл міста. Їх усіх просять подумати про свою діяльність на посаді віце-президента перед фіналом.
- Із фіналом не забаримося, - пише Микола Николин у Facebook. - Єдине міcце віце-президента завойовуватимуть четверо фіналістів - Сергій Волошин (школа-колегіум), Юлія Зюбровська (ТЗОШ № 22), Роксолана Малиняк (ТНВК № 9), Юлія Хархаліс (ТЗОШ № 26). Усіх нас чекає справжній сюрприз від журі. А от місце і час олімпіади змінювати не збираємося: лабораторія якості навчання обдарованої дитини - бульвар Шевченка, 1 (будівля міського управління освіти і науки), 2-й пов., каб. 21.1 15 год. 15 хв. З метою економії часу просимо всіх фіналістів продумати те, чим вони займатимуться на посаді віце-президента, якщо переможуть. Успіху змагальникам!
![21463043_1506201579417138_2556590445713908807_n](/uploads/media/4y/z5/4yz51a5yz8bf23b8d93cc479bbfea8ab_orig.jpg)
![21557661_1506201522750477_1240599615535202722_n](/uploads/media/68/56/685688c5349563b470dfd3b6a20cc3d7_orig.jpg)
![21558950_1506201529417143_1234206372896232911_n](/uploads/media/b8/5f/b85f31dda34e512a6da11c3b67b7ac6e_orig.jpg)
![21616367_1506201526083810_5013742167571631999_n](/uploads/media/9e/64/9e6454cc9a33708bff3a876de88e276d_orig.jpg)
Фото з допису