![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Чи вистачає тернополянам коштів на життя (відео)
Опитані тернополяни зізнаються, іноді доводиться економити, бо ціни суттєво зросли. Однак люди не втрачають оптимізму, стараються викручуватися зі складних ситуацій і навіть знаходять можливість донатити на ЗСУ
![](/uploads/media/cd/c3/cdc3cf495308535d48c3c2ba421c88f6_w1280.jpg)
Вартість комунпослуг, продуктів, одягу, проїзду в умовах воєнного стану зростає ледь не щомісяця. Людям все важче прожити на зарплату, пенсію, стипендію. Журналісти “Терену” запитали, чи вистачає тернополянам коштів на життя і на що вони переглянули свої витрати.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Руслана Жирова