Анастасія Кисіль

Чоловік з Тернопільщини заплатив за неіснуючий автомобіль майже 175 тисяч гривень

IMG_4506

Майже 175 000 гривень переказав мешканець області на рахунок аферистів за купівлю неіснуючого автомобіля. За даним фактом працівники відділення поліції № 1 м. Бережани розпочали досудове розслідування.

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

Чоловік знайшов в Інтернеті допис про продаж іномарки за вигідною ціною. Основною умовою продажу автомобіля була передоплата в сумі від 30% вартості автомобіля. Зв’язавшись з продавцем-аферистом, останній попросив здійснити оплату в розмірі 174 465 гривень, що він й зробив. Однак за декілька днів зрозумів, що його ошукали, адже мобільний пройдисвіта був вимкнений, а сайт заблокований.

Відомості про подію правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

- Працівники поліції наголошують жителям Тернопільщини з проханням здійснювати подібного роду покупки в офіційних торгових представників. Пам’ятайте, аферисти, які розміщують в Інтернеті подібного роду інформацію, мають на меті одне – збагатитися за рахунок довірливих громадян, - звертаються поліцейські. 

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео