Чортківська районна асоціація футболу отримала нового керівника

DSC_1783

У зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою та утворенням нового великого Чортківського району, вчора, 22 лютого, відбулась конференція голів футбольних асоціацій із колишніх районів, які увійшли до Чортківського – Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Монастириського та Теребовлянського. Конференцію очолили голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик та його заступник Василь Заторський. 

Одне з головних питань, яке обговорили члени конференції, було призначення нового голови Чортківської районної асоціації футболу. Рішенням делегатів та у відповідності до вимог статуту вибори відбувались шляхом відкритого голосування. За підсумками підрахунку голосів головою Чортківської  районної асоціації футболу обрали Романа Шуригайла.

– Дякую всім за довіру! Відразу приступаємо до роботи. Спершу проведемо збори у кожній районній федерації, які поки що діють, та визначатимемо, які команди гратимуть у оновлено чемпіонаті, – зазначив Роман Шуригайло. 

DSC_1781
DSC_1781

З його слів, чемпіонат буде поділений на зони задля того, щоб команди могли економити кошти на виїздах. А потім переможці кожної зони братимуть участь у Лізі Чемпіонів та Лізі Тернопільщини. Чемпіонат розпочнеться вже на початку квітня.

Також цікаво, що цьогоріч вперше розігруватиметься кубок оновленого Чортківського району, в якому може взяти участь близько 80 команд.

Фото ЧМР

Вибір читачів за тиждень

Відео