![](/uploads/media/b5/1f/b51f97826844ce6b905ae44b6441ab48_orig_thumb.jpg)
Чверть мільйона тонн зернових культур зібрано на полях Тернопільщини
Перші кораблі з зерном на експорт вийшли з порту України. Вони транспортуватимуть продукцію, зокрема, й агропідприємств Тернопільщини
![](/uploads/media/b0/3f/b03f9ffb24f05ec3408ce8b1351ba9f8_w1920.jpg)
Агропідприємства області працюють цілодобово. Погодні умови сприяють жнивам. Показники врожайності перевищують минулорічні. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.
Ще один позитивний момент, за слова очільника області, перші кораблі з зерном на експорт вийшли з порту України.
Вони транспортуватимуть продукцію, зокрема, й агропідприємств Тернопільщини.
Крім того, це дозволить розвантажити західні залізничні маршрути, які до цього часу були єдиним транспортним коридором для постачання зернових з України за кордон, - йдеться в повідомленні.
Фото Максима Огородника